SONY USB Flash 8GB USM8GL

|
купити SONY USB Flash 8GB USM8GL у львові

Фото SONY USB Flash 8GB USM8GL

  • купити SONY USB Flash 8GB USM8GL у львові

Характеристики SONY USB Flash 8GB USM8GL

Накопительное устройство Micro Vault Midi CLICK. Устройство отличается высокой скоростью передачи данных и современных элегантных дизайном со светодиодной индикацией, привлекающей упаковкой. Ёмкость 8 GB. Поставляется с простым в использовании ПО для сжатия данных Virtual Expander - для сохранения в 3 разы больше данных на USB-носителе. Совместимость с Windows Vista та Ready Boost, USB 2.0 High-speed и USB 1.1.

Переваги обраного Вами товару SONY USB Flash 8GB USM8GL

Перегляньте характеристики, фото, опис, прочитайте відгуки про SONY USB Flash 8GB USM8GL. Виберіть де дешево купити SONY USB Flash 8GB USM8GL, порівнявши ціни в інтернет магазинах Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найдешевший варіант. З вибраним товаром ви одержите багато вдоволення. Уважно вивчайте наявні технічні характеристики, щоб в подальшому не ставалося незручних ситуацій. Також варто уточнити комплектацію обраного продукту. Виясніть чи присутня гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити TRANSCEND JetFlash 300 16 GB у львові купити TOSHIBA GINGA 4 GB у львові купити TOSHIBA GINGA 8 GB у львові купити TOSHIBA GINGA 16 GB у львові