SONY USB Flash 4GB USM4GL

|
купити SONY USB Flash 4GB USM4GL у львові

Фото SONY USB Flash 4GB USM4GL

  • купити SONY USB Flash 4GB USM4GL у львові

Характеристики SONY USB Flash 4GB USM4GL

Накопительное устройство Micro Vault Midi CLICK. Устройство отличается высокой скоростью передачи данных и современных элегантных дизайном со светодиодной индикацией, привлекающей упаковкой. Ёмкость 4 GB. Поставляется с простым в использовании ПО для сжатия данных Virtual Expander - для сохранения в 3 разы больше данных на USB-носителе. Совместимость с Windows Vista та Ready Boost, USB 2.0 High-speed и USB 1.1.

Переваги обраного Вами товару SONY USB Flash 4GB USM4GL

Перегляньте фото, опис, характеристики, прочитайте відгуки про SONY USB Flash 4GB USM4GL. Виберіть де недорого купити SONY USB Flash 4GB USM4GL, порівнявши ціни в інтернет магазинах Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найдешевший варіант. З вибраним товаром ви одержите масу задоволення. Візьміть до уваги присутні технічні деталі, щоб надалі не виникало неприємних ситуацій. Також бажано уточнити комплектацію обраного продукту. Поцікавтесь чи наявна гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити TOSHIBA GINGA 4 GB у львові купити SONY USB Flash 8GB USM8GL у львові купити TOSHIBA GINGA 16 GB у львові купити SONY USB Flash 8GB Ultra Mini у львові