SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)

|
SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA) у львові

Фото SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)

  • SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA) у львові
  • SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)
  • SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)
  • SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)
  • SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)

Характеристики SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)

  Тип     РК  
  Діагональ     32  
  Дозвіл     1366 х 768 пікселів  
  Формат екрану     16:09  
  Прогресивна розгортка     Є  
  Збільшення (Zoom)     Є  
  Стереозвук     Є  
  Кількість динаміків     2 шт.  
  Потужність звуку     2х5 Вт  
  ТВ-тюнер     Є  
  Картинка в картинці     Є  
  Таймер сну     Є  
  Телетекст     Є  
  Захист від дітей     Є  
  Екранне меню російською     Є  
  Підтримувані стандарти     NTSC, SECAM, PAL  
  Роз'єми     Відео входи: 3xHDMI, USB, слот Cl, компонентний, композитний (AV), D-Sub, Scart
  Аудіо входи: DVI, роз'єм для навушників  
  Розміри, мм     784х514х76 (без підставки)  
  Вага, кг     9,1  

LCD телевізори Samsung серії 4-це самий очевидний вибір незрівнянно високої чіткості. Унікальний дизайн, новітні технології, висока роздільна здатність зображень - все це дає вам набагато більше, ніж могла передбачити ваша уява.

Функція USB 2.0 Connect Share Movie
Продовжувати зберігати всі ці чудові цифрові знімки та відеозаписи на фотоапаратах і камерах просто неприпустимо. З телевізорами Samsung все, що вам потрібно для вирішення цієї проблеми, - це під'єднати шнур стандарту USB 2.0. Досить підключити його і можна тут же відтворити, зберегти або видалити мультимедійні файли. Цю функцію можна використовувати навіть для музичної колекції. Тепер ви самі обираєте час для шоу.

3 входи HDMI
Щоб підключити телевізор до іншої аудіо-та відеотехніки достатньо одного кабелю. Роз'єм HDMI дозволяє без стиснення даних імпортувати контент будь-якого типу, у тому числі зображення та відеозаписи, з цифрових камкодерів та мультимедійних комп'ютерів. Тепер відтворити це все на широкоформатному екрані не складе ніяких труднощів.

Технологія Anynet+
Позбавтеся від всього, що дратує вас при перегляді фільмів на домашньому кінотеатрі. Функція Anynet+ дозволяє використовувати один пульт дистанційного керування для всіх сумісних аудіо та відео пристроїв SAMSUNG, підключених через інтерфейс HDMI. Забудьте про журнальний столик, захаращений пультами дистанційного управління. Використовуйте один пульт для всіх пристроїв.

Технологія Wide Color Enhancer
Натуральні кольори природи залишаються яскравими і чистими завдяки технології SAMSUNG Wide Color Enhancer. Розширена гамма колірного діапазону дозволяє наповнити зображення яскравими природними кольорами. Шляхом посилення яскравості червоного, зеленого і синього кольорів зображення набувають додаткової глибини і насиченість.

Переваги обраного Вами товару SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA)

Перегляньте характеристики, фото, опис, прочитайте відгуки про SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA). Виберіть де дешево придбати SAMSUNG LE32C450E1WXBT(XUA), порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найдешевший варіант. З вибраним продуктом ви отримаєте багато задоволення. Візьміть до уваги наявні технічні деталі, для того щоб надалі не виникало неприємних ситуацій. Також бажано вияснити комплектацію обраного продукту. Виясніть чи присутня гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити TOSHIBA 32AV615DG Black у львові купити SAMSUNG LE32C650L1WXUA у львові купити TOSHIBA 32AV635D Black у львові купити SAMSUNG UE32C5000QWXBT(XUA) у львові