PANASONIC SDR-S50EE-K Black

|
купити PANASONIC SDR-S50EE-K Black у львові

Фото PANASONIC SDR-S50EE-K Black

  • купити PANASONIC SDR-S50EE-K Black у львові

Характеристики PANASONIC SDR-S50EE-K Black

Ширококутний об'єктив 33 мм
Переваги ширококутного об'єктива 33 мм особливо очевидні при зйомці на відкритому повітрі або в невеликому приміщенні.
Такий об'єктив дозволяє вести зйомку на невеликій відстані від об'єкта, при цьому в кадр потрапляє не тільки сам об'єкт зйомки, але і навколишній простір. Безсумнівно, додатковою перевагою нових камер є гарна якість запису голосів, адже звук є важливим елементом зйомки.
Використання ширококутного об'єктиву дозволяє показати всю глибину і широту пейзажів, крім того, зйомка великих груп людей також не становить великої праці. Цю функцію можна назвати універсальною: з її допомогою ви отримаєте високоякісні записи в будь-якій ситуації.

78x зум і Оптичний Стабілізатор зображення
Ці компактні відеокамери, завдяки функції Удосконалене Оптичне Масштабування, мають потужний 78х зум. При цьому задіюється активна площа ПЗС-матриці, що дозволяє розширити можливості зйомки і домогтися більш потужної трансфокації і широкого кута зйомки. У результаті виходять прекрасні пейзажні кадри і зображення віддалених предметів у режимі макрозйомки. Але оскільки при зйомці великим планом стають помітні всі дефекти зображення, функції Оптичної Стабілізації та Корекції тремтіння Рук стають просто необхідними, інакше Ви не зможете домогтися чіткості картинки. Саме тут і береться за справу Оптичний Стабілізатор зображення. Він виявляє і коригує тремтіння рук 4000 разів у секунду, завдяки чому Ви можете сміливо міняти план зйомки.

  Тип носія   Flash Card
  Формат запису   SD - Стандартна чіткість
  Сенсор зображення   1/8" ПЗС-матриця, 800000 пікселів всього
  Об'єктив   70х-кратний
  Діаметр фільтра: 33 мм
  Стабілізатор зображення   Є
  РК-дисплей   2,7
  Нічна зйомка   Є
  Мінімальна освітленість   2 люкс
  Діапазон фокусування   Від 0,01 м
  Фотозйомка   0,41 Мп (Т) - 0,52 Мп (W) [4:3]; 0,38 Мп (Т) - 0,47 Мп (W) [16:9]
  Запис інформації на карту пам'яті   SD/SDHC/SDXC
  Роз'єми   USB Привіт-Speed
  Розміри (ШхВхД), мм   54,9х64х107,3
  Вага, г   212
  Кількість матриць   1

Переваги обраного Вами товару PANASONIC SDR-S50EE-K Black

Перегляньте характеристики, фото, опис, прочитайте відгуки про PANASONIC SDR-S50EE-K Black. Виберіть де дешево придбати PANASONIC SDR-S50EE-K Black, порівнявши ціни в інтернет магазинах Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найкращий варіант. З вибраним товаром ви отримаєте багато задоволення. Уважно вивчайте присутні технічні деталі, для того щоб надалі не ставалося неприємних ситуацій. Також бажано вияснити комплектацію вибраного товару. Поцікавтесь чи наявна гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити KODAK Mini Zm1 Red у львові купити KODAK Mini Zm1 Blue у львові купити JVC GZ-MS120S у львові купити KODAK Mini Zm1 Gray у львові