PANASONIC SC-PT465EE-S

|
купити PANASONIC SC-PT465EE-S у львові

Фото PANASONIC SC-PT465EE-S

  • купити PANASONIC SC-PT465EE-S у львові

Характеристики PANASONIC SC-PT465EE-S

Общая выходная мощность 750 Вт.Масштабирование изображения до разрешения 1080p.Система управления Viera link.Сабвуфер Kelton, диафрагма динамика из бамбукового волокна.Возможность подключения устройств через USB разъем, в т.ч. iPod.Интерфейс HDMI.Цифровой тюнер.Декодер Dolby Digital.Декодер DTS.Функция КАРАОКЕ.Воспроизводимые форматы MPEG4,Video CD,WMA, JPEG.Цвет - серебристый.

Переваги обраного Вами товару PANASONIC SC-PT465EE-S

Перегляньте фото, характеристики, опис, прочитайте відгуки про PANASONIC SC-PT465EE-S. Виберіть де недорого купити PANASONIC SC-PT465EE-S, порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найдешевший варіант. З вибраним товаром ви отримаєте багато вдоволення. Уважно читайте присутні технічні деталі, для того щоб надалі не виникало незручних ситуацій. Також варто дізнатись комплектацію обраного продукту. Дізнайтесь чи наявна гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити SONY DAV-DZ685K у львові купити PANASONIC SC-PT85EE-K Black у львові купити SONY DAV-DZ590 у львові купити SONY DAV-DZ585K у львові