PANASONIC NN-G315WF

|
купити PANASONIC NN-G315WF у львові

Фото PANASONIC NN-G315WF

  • купити PANASONIC NN-G315WF у львові

Характеристики PANASONIC NN-G315WF

Компактная печь.Механическое управление.Мощность печи - 800 Вт.Мощность гриля - 1100 Вт. Кварцевый гриль.Объем печи - 21 л.Таймер.3 способа приготовления (гриль, микроволновый режим, комбинированный режим).Автоматический разогрев.Легкий и удобный механизм открывания стеклянной дверцы.Автоматическая TURBO-разморозка.Внутреннее жаропрочное покрытие.Блокировка от детей.Книга рецептов на русском языке.

Переваги обраного Вами товару PANASONIC NN-G315WF

Перегляньте фото, характеристики, опис, прочитайте відгуки про PANASONIC NN-G315WF. Виберіть де недорого купити PANASONIC NN-G315WF, порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найдешевший варіант. З обраним товаром ви одержите масу вдоволення. Візьміть до уваги присутні технічні деталі, для того щоб в подальшому не трапилося неприємних ситуацій. Також бажано дізнатись комплектацію вибраного товару. Виясніть чи присутня гарантія і яким способом відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити PANASONIC NN-GT337WZ у львові купити PANASONIC NN-GD366WZ у львові купити PANASONIC NN-GT337MZ у львові купити PANASONIC NN-GD366MZ у львові