PANASONIC NC-PG30PWTW

|
купити PANASONIC NC-PG30PWTW у львові

Фото PANASONIC NC-PG30PWTW

  • купити PANASONIC NC-PG30PWTW у львові

Характеристики PANASONIC NC-PG30PWTW

Ручная помпа для налива воды.Объем 3 л.Мощность 700 Вт.Мощность в режиме поддержания воды в горячем состоянии - 20-46 Вт.Возможность выбора двух температурных режимов. 60°С - для детского питания.98 °С - для кофе, чая, лапши.Точный микропроцессорный контроль температуры.Защита от перегрева.Функция длительного кипячения для снижения содержания хлора в воде.Функция самоочистки.Легкоочищаемое антипригарное внутреннее покрытие. Компактный вращающийся корпус.Удобный индикатор уровня воды.

Переваги обраного Вами товару PANASONIC NC-PG30PWTW

Перегляньте фото, опис, характеристики, прочитайте відгуки про PANASONIC NC-PG30PWTW. Виберіть де дешево придбати PANASONIC NC-PG30PWTW, порівнявши ціни в інтернет магазинах Львова, Івано-Франківська, Києва та оберіть найдешевший варіант. З вибраним продуктом ви отримаєте багато вдоволення. Уважно вивчайте наявні технічні деталі, для того щоб в подальшому не ставалося неприємних ситуацій. Також бажано дізнатись комплектацію обраного товару. Поцікавтесь чи наявна гарантія і яким способом відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити BINATONE CEJ 1744 G у львові купити SCARLETT SC-221 Sophia у львові купити PANASONIC NC-EH30PW у львові купити TEFAL BF 6620 у львові