CANON PowerShot SX30 IS

|
купити CANON PowerShot SX30 IS у львові

Фото CANON PowerShot SX30 IS

  • купити CANON PowerShot SX30 IS у львові

Характеристики CANON PowerShot SX30 IS

PowerShot SX30 IS ідеально підходить для будь-якої ситуації, надаючи можливість повністю ручного управління і запису відео високої чіткості.
Вона пропонує цілий ряд різних режимів для творчої і автоматичної зйомки.
При цьому користувач може самостійно управляти своїми творчими можливостями або покластися на можливості камери.
Серед інших особливостей слід відзначити РК-екран діагоналлю 6,8 см (2,7") зі змінним кутом нахилу і роз'єм "гарячий черевик", що дає фотографу нові можливості для творчості при зйомці в різних ракурсах і забезпечує сумісність з аксесуарами Canon.
Матриця 14,1 мегапікселя дозволяє друкувати плакати формату А2+, а висока деталізація - творчо підходити до кадрування фотографій без шкоди для їх якості.
Неймовірний діапазон фокусних відстаней об'єктиву з 35-кратним оптичним зумом відкриває унікальні можливості для творчості. Значення фокусних відстаней можуть складати від 24 мм до 840 мм (еквівалент 35-мм плівки). Ви зможете зберегти будь-які сцени, від ультраширококутних зображень до віддалених об'єктів.

Переваги обраного Вами товару CANON PowerShot SX30 IS

Перегляньте фото, опис, характеристики, прочитайте відгуки про CANON PowerShot SX30 IS. Виберіть де дешево придбати CANON PowerShot SX30 IS, порівнявши ціни в інтернет магазинах Львова, Івано-Франківська, Києва та оберіть найдешевший варіант. З обраним продуктом ви отримаєте багато задоволення. Уважно читайте наявні технічні характеристики, для того щоб в подальшому не ставалося незручних ситуацій. Також бажано вияснити комплектацію вибраного товару. Виясніть чи присутня гарантія і яким способом відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити NIKON Coolpix S3000 Blue у львові купити CANON IXUS 1000HS Silver у львові купити PANASONIC DMC-FT10EE-R Red у львові купити NIKON Coolpix S3000 Green у львові