CANON PIXMA MP495

|
купити CANON PIXMA MP495 у львові

Фото CANON PIXMA MP495

  • купити CANON PIXMA MP495 у львові
  • CANON PIXMA MP495
  • CANON PIXMA MP495

Характеристики CANON PIXMA MP495

  Загальні властивості  
  Функції апарату     Друк, сканування, копіювання  
  РК-дисплей     7-сегментний РК-дисплей  
  Подача папери     Листова (100 аркушів в лотку)  
  Інтерфейс     USB 2.0 Hi-Speed, Wi-Fi  
  Wi-Fi модуль     Є  
  Операційні системи     Windows 7 (32 і 64 біта), Windows Vista (32 і 64 біта), Windows XP SP2, SP3, Mac OS X 10.4.11 - 10.6  
  Харчування     100-240 В перем. струму, 50/60 Гц  
  Умови експлуатації     5-35 C, при відносній вологості повітря 10-90% (без конденсації)  
  Розміри (Ш х В х Д), мм     450х153х335  
  Вага,кг     5.6  
  Функції принтера  
  Тип принтера     Струменевий  
  Формат друку     A4, B5, A5, Letter, Legal, конверти (формату DL або Commercial 10), 10 x 15 см, 13 x 18 см, 20 x 25 см  
  Формат друку     B5, А4, А5, 20х25 см, 13x18 см, 10х15 см  
  Технологія друку     4-кольорова система струменевого друку  
  Максимальна роздільна здатність зображення     4800 x 1200 dpi  
  Мінімальний розмір краплі     2 pl  
  Швидкість друку     Друк "в край" (без полів), формат 10 x 15 см: прибл. 41 сек / знімок
  A4 текст, ч / б: 8.8 стор / хв.
  A4 текст, кольоровий: 5.0 стор / хв.  
  Щільність носія     Звичайна папір 64-105 г/м2 і рекомендовані Canon спеціальні матеріали для друку щільністю прибл. до 300 г/м2  
  Друк на компакт-дисках і DVD-дисках     Ні  
  Функції факсимільного апарату  
  Функції сканера  
  Тип сканера     Повнокольоровий планшетний сканер з CIS-датчиком  
  Скануючий елемент     CIS (контактний датчик зображення)  
  Максимальний розмір документа     A4/LTR, 216 х 297 мм  
  Сканування плівки     Ні  
  Цифрове дозвіл     1200 x 2400 dpi  
  Глибина кольорового сканування     48 / 24 біти (16 біт на вході / 8 біт на виході для кожного з кольорів RGB)  
  Півтони/градації сірого     16 / 8 біт  
  Функції копіювального апарату  
  Кольорове копіювання     Так  
  Копіювання фотографій     Так  
  Швидкість копіювання     Копіювання кольорового документа: 26 сек / знімок  
  Кількість копій за цикл     До 99  

 

Canon PIXMA MP495 - новий, простий у використанні принтер "Все в одному", що поєднує в собі знамениту якість зображень Canon, передові функції модельного ряду PIXMA і кращі на ринку співвідношення ціни і якості. Це чудове рішення для людей, що вперше купують принтер, а також для студентів і для сімейного користування. Нова модель оснащена революційним додатком від Canon - Full HD Movie Print Function. Крім того, вона дозволяють отримувати доступ і роздруковувати зображення прямо з популярного фотосайту Flickr за допомогою ПЗ Easy-PhotoPrint EX. У PIXMA MP495 також передбачений вбудований модуль Wi-Fi, що робить цю модель найдоступнішим принтером Canon "Все в одному" з можливістю бездротового підключення з усіх випущених на цей момент.

Простота, швидкість і бездоганна передача деталей

PIXMA MP495 друкує високоякісні фотографії і документи з чудовою швидкістю. У режимі за замовчуванням PIXMA MP495 друкує зображення 10x15 см без полів приблизно за 41 секунду. Швидкість друку по ISO ESAT становить близько 8.8 зобр./хв у монохромному і 5.0 зобр./хв у кольоровому режимі.

Легкість у використанні і функціональність

Створений з урахуванням вимог користувачів, PIXMA MP495 робить роботу з повним спектром творчих функцій неймовірно простою і зручною. У принтері реалізовано нове рішення Solution Menu EX від Canon з легко впізнаваними піктограмами, максимально спрощують навігацію і вибір функцій. Екранна інтерактивне середовище може бути налаштоване відповідно до власних уподобань для відображення обраних пунктів меню, прискорюючи і спрощуючи доступ до них.

 

Режим автоматичного сканування

Режим автоматичного сканування призначений для високоякісного сканування з оптимізованими налаштуваннями натисненням всього однієї кнопки. Режим автоматичного сканування включається безпосередньо в принтері, в ПЗ ScanGear або MP Navigator EX. При автоматичному скануванні розпізнається тип вихідного матеріалу, будь то текстовий документ або кілька фотографій, а потім оптимізується дозвіл, виконуються кадрування і обробка зображення перед початком сканування. Відскановані зображення зберігаються у форматі JPEG, а документи, газети чи журнали - у форматі PDF.

 

Швидкий запуск (Quick Start)

Наявність функції швидкого запуску Quick Start означає, що Вам не доведеться чекати, поки принтер «розігріється». Пристрій готовий до використання практично відразу ж після включення живлення: початковий екран відображається на дисплеї буквально кілька секунд, і Ви можете негайно приступити до роботи.

 

Підключення по Wi-Fi

PIXMA MP495 постачається з модулем Wi-Fi в стандартній конфігурації, завдяки чому кілька користувачів можуть спільно працювати з принтером, друкуючи з будь-якої точки дому. Крім того, налаштування бездротового з'єднання виконується легко і швидко.

Переваги обраного Вами товару CANON PIXMA MP495

Перегляньте характеристики, фото, опис, прочитайте відгуки про CANON PIXMA MP495. Виберіть де недорого придбати CANON PIXMA MP495, порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найкращий варіант. З вибраним продуктом ви одержите багато вдоволення. Уважно читайте присутні технічні деталі, щоб надалі не трапилося неприємних ситуацій. Також варто уточнити комплектацію обраного товару. Поцікавтесь чи наявна гарантія і яким способом відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити CANON PIXMA MP270 у львові купити CANON PIXMA MX700 у львові купити CANON PIXMA MP250 у львові купити SAMSUNG SCX-4833FD/XEV у львові