BBK DV418SI Black

|
купити BBK DV418SI Black у львові

Фото BBK DV418SI Black

  • купити BBK DV418SI Black у львові

Характеристики BBK DV418SI Black

Воспроизведение видео в форматах DVD-Video, Super VCD и VCD.Поддержка стандарта MPEG-4. Воспроизведение музыки в форматах CD-DA, HDCD, MP3 и WMA.Воспроизведение караоке-дисков в форматах DVD, VCD, CD+G.Воспроизведение фотоальбомов, записанных в цифровых форматах Kodak Picture CD и JPEG.Коаксиальный и оптический аудиовыходы, обеспечивающие возможность воспроизведения цифрового звука в форматах Dolby Digital/DTS/LPCM.Стереофонический аудиовыход.2 микрофонных входа, обеспечивающих использование функции караоке.

Переваги обраного Вами товару BBK DV418SI Black

Перегляньте фото, опис, характеристики, прочитайте відгуки про BBK DV418SI Black. Виберіть де дешево придбати BBK DV418SI Black, порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва і виберіть найкращий варіант. З обраним товаром ви отримаєте масу вдоволення. Уважно вивчайте наявні технічні характеристики, для того щоб надалі не трапилося незручних ситуацій. Також варто вияснити комплектацію вибраного товару. Поцікавтесь чи наявна гарантія і яким способом відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити BBK DV610 SI (Black) у львові купити BBK DV917HD (Black) у львові купити PIONEER DV-120K-K у львові купити BBK DV610 SI Silver у львові