BBK DV417SI Black

|
купити BBK DV417SI Black у львові

Фото BBK DV417SI Black

  • купити BBK DV417SI Black у львові

Характеристики BBK DV417SI Black

Воспроизведение видео в форматах DVD-Video, Super VCD и VCD.Поддержка стандарта MPEG-4. Воспроизведение музыки в форматах CD-DA, HDCD, MP3 и WMA.Воспроизведение караоке-дисков в форматах DVD, VCD, CD+G.Воспроизведение фотоальбомов, записанных в цифровых форматах Kodak Picture CD и JPEG.Коаксиальный и оптический аудиовыходы, обеспечивающие возможность воспроизведения цифрового звука в форматах Dolby Digital/DTS/LPCM.Стереофонический аудиовыход.2 микрофонных входа, обеспечивающих использование функции караоке.

Переваги обраного Вами товару BBK DV417SI Black

Перегляньте характеристики, фото, опис, прочитайте відгуки про BBK DV417SI Black. Виберіть де недорого придбати BBK DV417SI Black, порівнявши ціни в інтернет крамницях Львова, Івано-Франківська, Києва та оберіть найкращий варіант. З обраним товаром ви одержите багато вдоволення. Візьміть до уваги наявні технічні характеристики, щоб надалі не трапилося незручних ситуацій. Також варто вияснити комплектацію вибраного товару. Дізнайтесь чи присутня гарантія і як відбувається гарантійне обслуговування.
Вас також можуть зацікавити наступні товари
купити PIONEER DV-120K-K у львові купити BBK DV610 SI Silver у львові купити BBK DV917HD (Black) у львові купити BBK DV418SI Black у львові